Medyum Anna İstanbul Doğumlu ilk ve orta lise ve ünüversite eğitimini tamamladı. Bir Müdet İngilterede Kaldı , sonra Türkiye`ye Döndü. Manevi doktor olarak mesleğini icra etmeye başladı. Tıpbın çare bulamadığı müstasna dertler vardır. Bunlar manevi önderlerin vermiş olduğu reçetelerle tedavi edilmektedir.

Modern tıpçıların birazda istihzalı ironi ve mizah karışımı ile kocakarı ilaçları, üfürükçülük vs. diyerek hafife aldıkları tedavi yöntemi dünya kurulalı vardı. Zira sihir ve büyü ilminde Yahudiler ,Hz Musa’dan önce ve sonraki dönemlerde yaptıkları işin zirvesindeydi.

Yardıma İhtiyacın mı Var?

MEDYUM ANNA HOCA

Hakkında

Kur-an’ı Kerim nuzul olduktan sonra sihir büyü ve nazara karşı Ayetler ve Dua’larla şifa bulmanın yollarını aramışlardır.Manevi önderler nazar, göz değmesi, sihir ve büyü gibi karı-koca arasına nifak sokmak, yumurta büyüsü, kaşık büyüsü, rızık kesme büyüsü cin musallat büyüsü vs. ilaçlarını insanlara nakli ve yazılı olarak iletmişlerdir. İnsanlara menevi olarak yardımcı olabilirsek ne mutlu bize…Reçete bizden Şifa Allahtan Amin.